Sprzedawaj w Internecie!

Sklepy internetowe

Mobilny sklep internetowy, integracja z Allegro, Ceneo, PayU, Tpay

Profesjonalne oprogramowanie sklepu internetowego

tworzenie sklepów internetowych

Nie pozwól, aby klienci
bezskutecznie szukali Twojej oferty!

Zaufaj nam!

Czym wyróżnia się nasz sklep internetowy

Możliwości naszego oprogramowania to przede wszystkim:

Rozbudowane zarządzanie ofertą oraz zamówieniami – możliwość zarządzania nieorganiczną bazą produktów i zamówień tak, aby maksymalnie usprawnić proces sprzedaży. To brak ograniczeń co do ilości produktów, elastyczne zarządzanie kategoriami oraz mechanizmy atrybutów.

System rabatów oraz obsługa klientów z segmentu B2B – systemy rabatowe pozwalające na bardzo elastyczne zarządzanie rabatami w sklepie oraz automatyczne nagradzanie i motywowanie Klientów. Dodatkowo moduł cenników połączony z różnymi grupami klientów pozwala na tworzenie zaawansowanych strategii cenowych.

Wbudowane integracje z zewnętrznymi systemami – dwustronna współpraca sklepu internetowego z platformą aukcyjną Allegro, z systemami szybkich płatności, serwisem oceniającym sklepy internetowe, firmami kurierskimi czy też porównywarkami cen poprzez wymianę plików XML.

Raporty dotyczące asortymentu, zamówień i klientów – szczegółowe informacje na temat wielkości sprzedaży, form dostawy i płatności. Raporty przedstawiające najważniejsze informacje na temat zachowań klientów oraz statystyki dotyczące wyświetleń producentów w sklepie internetowym.

sklep internetowy b2b integracje

Bezpieczeństwo transakcji internetowych

sklep integracja allegro ceneo

Oprogramowanie sklepu internetowego nStore™ każdego dnia obsługuje tysiące zamówień i transakcji, dlatego korzysta z niego wielu zadowolonych Klientów.

Niezawodność naszego oprogramowania to efekt wielu godzin pracy oraz szczegółowego testowania systemu pod kątem wydajności oraz bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji.

Istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia sklepu protokołem SSL, zwiększającym poufność przesyłanych w nim danych.

Oddając w Twoje ręce gotowy sklep internetowy, wiemy, że jest on produktem stabilnym i niezawodnym.


Mobilny sklep internetowy

Sklepy internetowe, które nie są dostosowane do mobilnych urządzeń mogą stracić bardzo wiele. Po pierwsze oferta tych sklepów traci na przejrzystości – jest nieczytelna, niedopasowana do wyświetlacza urządzenia, z małą czcionką. Po drugie, jeśli witryna zawiera problemy związane z obsługą na urządzeniach mobilnych, spowoduje to obniżenie jej pozycji w wyszukiwarce na telefony komórkowe.

Projektujemy sklepy wyłącznie w technologii RWD (Responsive Web Design), która sprawia, że treści automatycznie dopasowują się do wielkości ekranu, na którym są wyświetlane (komputer, tablet, smartphone).

Profesjonalny, nowoczesny i responsywny sklep internetowy pomoże Ci zdobyć klientów i pokonać konkurencję.

Responsive Web Design mobilny sklep internetowy
sklep internetowy b2b, system dedykowany crm

Wsparcie przed- i posprzedażowe

Dbamy o dobrą relację!

Oferujemy instalację systemów, pomoc techniczną oraz szybką obsługę zgłoszeń.

Jednym z głównych atutów naszej oferty jest gwarancja techniczna, którą udzielamy bezwarunkowo na każdy stworzony przez nas projekt. Wiemy, jak ważna jest obsługa powdrożeniowa, dlatego jesteśmy do dyspozycji w przypadku zgłoszenia jakichkolwiek błędów, usterek w działaniu oraz pytań w zakresie jej obsługi czy ewentualnej rozbudowy lub modyfikacji.