Pełna personalizacja!

System dedykowany

Oprogramowanie webowe B2B / B2C / CRM na zamówienie

Profesjonalne i nowoczesne indywidualne oprogramowanie

Interesuje Cię wykonanie
oprogramowania dedykowanego
dla swojej firmy?

Jeżeli tak to jesteś w dobrym miejscu

Zaufaj nam!

Analiza potrzeb, wdrożenie i testy – Twój spersonalizowany system

Wykonamy i wdrożymy dla Ciebie unikatowy system dedykowany, czyli stworzony według Twoich wymagań i zaleceń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zaczynając od formułowania wymagań, poprzez projekt i implementację do testów, aż do końcowego wdrożenia systemu. Podczas projektowania dbamy o rozwiązania, które nadają się do łatwego modyfikowania, rozbudowy oraz integracji z innymi systemami. W procesie tworzenia dedykowanego systemu korzystamy z najlepszych dostępnych technologii. Dodatkowo oferujemy gwarancję techniczną i wsparcie wykonanych przez nas systemów.

Podczas pracy nad Twoim systemem dedykowanym naszym zadaniem nie będzie odgadywanie czego potrzebujesz, tylko świadome uczestniczenie w odkrywaniu Twoich potrzeb.

Naszą misją jest tworzenie nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań, które od początku będą pracować na Twój sukces.

Analiza potrzeb system dedykowany

Wdrożenie najnowszych technologii webowych

Projektując serwisy internetowe kierujemy się ściśle określonymi standardami W3C, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoja strona WWW, sklep internetowy lub inny projekt online będzie wykonany w oparciu o najlepsze wzorce projektowe i nowoczesne technologie dające stabilność i niezawodność.

Inną ważną rzeczą, na którą zwracamy ogromną uwagę jest optymalizacja witryny internetowej pod kątem SEO – pod kątem widoczności w wyszukiwarce internetowej.

Wszystkie te zabiegi sprawiają, że nowy serwis internetowy zostanie szybko zindeksowany przez roboty np. Google, a tym samym znajdzie się na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Technologie internetowe HTML5, PHP, MySQL, Symfony, W3C, Seo
sklep internetowy b2b, system dedykowany crm

Wsparcie przed- i posprzedażowe

Dbamy o dobrą relację!

Oferujemy instalację systemów, pomoc techniczną oraz szybką obsługę zgłoszeń.

Jednym z głównych atutów naszej oferty jest gwarancja techniczna, którą udzielamy bezwarunkowo na każdy stworzony przez nas projekt. Wiemy, jak ważna jest obsługa powdrożeniowa, dlatego jesteśmy do dyspozycji w przypadku zgłoszenia jakichkolwiek błędów, usterek w działaniu oraz pytań w zakresie jej obsługi czy ewentualnej rozbudowy lub modyfikacji.