Zaistniej w sieci!

Tworzenie stron www

Projektowanie responsywnych stron internetowych, optymalizacja pod SEO

Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Nie pozwól, aby klienci
bezskutecznie szukali Twojej oferty!

Strona WWW jest najpotężniejszym nośnikiem informacji w sieci,
a jej posiadanie odzwierciedleniem istnienia Twojego biznesu w wirtualnym świecie.
W dzisiejszych czasach, gdy Internet jest najpopularniejszym medium,
projektowanie stron internetowych nabrało jeszcze większego znaczenia.
Jakość strony świadczy o klasie firmy i często decyduje o sukcesie,
dlatego tak ważną kwestią jest wybór najlepszego wykonawcy serwisu internetowego.

Zaufaj nam!

Layout strony internetowej

Layout czyli projekt graficzny strony internetowej w którym ustala się wygląd (kolorystykę, elementy dekoracyjne, krój czcionki) i rozmieszczenie elementów (treści, zdjęcia) na stronie. Grafika taka powinna być wykonana zgodnie z najnowszymi trendami. Podczas jej tworzenia bardzo ważną rolę pełni opracowanie funkcjonalności w taki sposób, żeby strona internetowa utrzymana była w duchu web-usability.

Obecnie bardzo silnym trendem jest tworzenie layoutów responsywnych, czyli takich, które zawsze dopasowują się do szerokości ekranu niezależnie czy jest to ekran telefonu komórkowego czy monitor panoramiczny.

Dobrze stworzony layout strony internetowej powinien być odpowiedzią na konkretne problemy przed którymi stoi zleceniodawca, służyć rozwiązywaniu konkretnych zagadnień.

Stworzymy dla Ciebie layoty stron WWW, które zaczną pracować na Twój sukces od samego startu.

projektowanie stron internetowych, layout

Panel zarządzania stroną internetową

panel do zarządzania www cms

Oferujemy realizację stron internetowych tworzonych w oparciu o nasz autorski system zarządzania treścią – nCMS™, z którego obecnie korzysta wielu zadowolonych Klientów.

Panel CMS posiada wiele zaawansowanych możliwości, zachowując przy tym prostotę i wygodę obsługi oraz jej intuicyjność.

Największą zaletą oprogramowania jest jego otwartość i elastyczność pod kątem ewentualnych modyfikacji i rozbudowy strony internetowej o dalsze funkcjonalności.

Poznaj system nCMS™

tworzenie mobilnych stron www

Wdrożenie projektu w życie

Kolejny etap Web Designu

Oferujemy kompleksową usługę wykonania strony, sklepu czy innej aplikacji internetowej zaczynając od pomysłu, poprzez projekt graficzny, aż po wdrożenie go w życie przy zastosowaniu najnowszych webowych technologii.

Proponujemy stałą opiekę graficzną i deweloperską wykonanego serwisu internetowego.

Technologie i standardy stosowane przy tworzeniu stron WWW

Projektując serwisy internetowe kierujemy się ściśle określonymi standardami W3C, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoja strona WWW, sklep internetowy lub inny projekt online będzie wykonany w oparciu o najlepsze wzorce projektowe i nowoczesne technologie dające stabilność i niezawodność.

Inną ważną rzeczą, na którą zwracamy ogromną uwagę jest optymalizacja witryny internetowej pod kątem SEO – pod kątem widoczności w wyszukiwarce internetowej.

Wszystkie te zabiegi sprawiają, że nowy serwis internetowy zostanie szybko zindeksowany przez roboty np. Google, a tym samym znajdzie się na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Technologie internetowe HTML5, PHP, MySQL, Symfony, W3C, Seo

Responsywne strony WWW – mobilny, elastyczny serwis

Responsive Web Design

Technologia mobilna rozwija się w zaskakująco w szybkim tempie. Osoby przeglądające Internet na swoich telefonach, tabletach można spotkać niemalże w każdej sytuacji, dlatego nie wyobrażamy sobie, aby nasze strony internetowe nie były dostosowane do tych urządzeń, wobec czego przygotowujemy je wyłącznie w technologii Responsive Web Design.

Technologia RWD to technika projektowania serwisu webowego tak, aby jego wygląd i układ automatycznie dostosowywał się do rozmiaru okna urządzenia, na którym został wyświetlony – a więc aby był przejrzysty i czytelny zarówno na ekranach o dużej rozdzielczości (Full HD, Retina) jak i na ekranach tabletów i smartfonów.