Odkryj na nowo!

Aplikacje internetowe

Oprogramowanie sklepu internetowego, system CMS, webowe moduły sklepowe

Profesjonalne i nowoczesne programy webowe


Nasze aplikacje internetowe

Niezależne moduły do sklepu internetowego

sklep internetowy b2b, system dedykowany crm

Wsparcie przed- i posprzedażowe

Dbamy o dobrą relację!

Oferujemy instalację systemów, pomoc techniczną oraz szybką obsługę zgłoszeń.

Jednym z głównych atutów naszej oferty jest gwarancja techniczna, którą udzielamy bezwarunkowo na każdy stworzony przez nas projekt. Wiemy, jak ważna jest obsługa powdrożeniowa, dlatego jesteśmy do dyspozycji w przypadku zgłoszenia jakichkolwiek błędów, usterek w działaniu oraz pytań w zakresie jej obsługi czy ewentualnej rozbudowy lub modyfikacji.

Standardy W3C oraz optymalizacja stron

Projektując serwisy internetowe kierujemy się ściśle określonymi standardami W3C, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoja strona WWW, sklep internetowy lub inny projekt online będzie wykonany w oparciu o najlepsze wzorce projektowe i nowoczesne technologie dające stabilność i niezawodność.

Inną ważną rzeczą, na którą zwracamy ogromną uwagę jest optymalizacja witryny internetowej pod kątem SEO – pod kątem widoczności w wyszukiwarce internetowej.

Wszystkie te zabiegi sprawiają, że nowy serwis internetowy zostanie szybko zindeksowany przez roboty np. Google, a tym samym znajdzie się na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Technologie internetowe HTML5, PHP, MySQL, Symfony, W3C, Seo

Mobilna aplikacja – Responsive Web Design

Responsive Web Design

Idąc z duchem czasu nie wyobrażamy sobie, aby nasze aplikacje i moduły sklepowe nie były dostosowane do urządzeń mobilnych. Dlatego przygotowujemy je wyłącznie w technologii Responsive Web Design.

Technologia RWD to technika projektowania serwisu webowego tak, aby jego wygląd i układ automatycznie dostosowywał się do rozmiaru okna urządzenia, na którym został wyświetlony – a więc aby był przejrzysty i czytelny zarówno na ekranach o dużej rozdzielczości (Full HD, Retina) jak i na ekranach tabletów i smartfonów.